Колористика в дизайні Основи теорії кольору поради веб-дизайнерам початківцям

Дана тенденція UI/UX 2024 року принесе ще більше зручності для людей, допоможе зробити сайти красивішими. Вивчення 3D-моделей прямо на сайті викликає більше інтересу і довіри серед клієнтів. Наприклад, у секторі нерухомості можна використовувати 3D тури будинками або квартирами, щоб візуалізувати їх. Клієнт може бачити об'єкт у себе з офісу або будинку, отримуючи перше враження і тільки після цього відвідувати сам об'єкт. Бруталізм можна вважати найкращою тенденцією ux ui 2024, але треба чітко розуміти, коли її можна використовувати, а коли слід відмовитися.

  • При цьому UX-дизайнери також дбають про інтерфейсі програми, і саме тому люди часто плутаються, не знаходячи різницю між ними.
  • Перша від пані Джил Ґергардт-Повалз містить також 10 евристик, але подаються вони як один цілий робочий організм під так званим голістичним соусом.
  • Він також надасть вам діапазон відтінків і відтінків для кожного кольору в схемі.
  • Різниця тільки в одному — сучасні UI/UX дизайнери використовують сучасні інструменти.
  • Це, звичайно, спірно чи має дизайнер “копіювати”, як інші люди планують свої веб-сайти або програми.

Крім того, користувачі не повинні витрачати час на те, щоб зрозуміти, чи дійсно різні слова, взаємодії або дії означають те саме в контексті вашого продукту. Плутанина виникає, коли люди не можуть “зібрати докупи” інформацію. Коли користувачеві заважають досягти своєї мети, зрозуміло, що вони можуть почувати себе сердитими або засмученими. Не секрет, що плутанина, як правило, викликає розчарування, а розчарування призводить до поганого користувальницького досвіду.

Серія 2. Що таке UX (User Experience)

Мета доступності полягає в гарантіях, що продукти, послуги зможуть використовувати будь-які люди, незалежно від геолокації, здібностей, обставин. Уже сьогодні ця тенденція використовується на сайті, який показує солідарність https://wizardsdev.com/ до України, як до незалежної держави з власною культурою, історією та традиціями. Поступово використовуючи інструмент Balsamiq, я створила каркаси з низькою якістю відтворення і отредактувала їх у Photoshop.

UX-дизайнер досліджує авдиторію, тестує інтерфейс, проєктує та покращує користувацький досвід. Тут ми працюємо безпосередньо над інтерфейсом продукту, тобто стараємось зробити так, щоб наша функціональна складова була максимально легкодоступною, логічною, послідовною і привабливою. Різниця з попереднім етапом в тому, що тут ми більше працюємо саме над логічною складовою.

Як стати веб-дизайнером на онлайн-курсах у Wizeclub?

Але на практиці справа не обмежується тільки взаємодією, адже візуальна складова в дизайні грає ключову роль. У своїй роботі дизайнер повинен бути здатний розуміти потреби користувача та досліджувати їх поведінку на сайті або додатку, щоб створити максимально зручний та ефективний дизайн. Важливо також мати розуміння принципів та тенденцій в UI/UX дизайні, щоб створювати сучасний та конкурентоздатний продукт.

Дослідження в UI-дизайні

Попри це, саме такий підхід допомагає створити композицію бруталізму, яка буде провідною у 2024 році. Стиль не про зручність, він порушує багато правил і для багатьох здається складним. Навчитися створювати дизайн з урахуванням послідовності і стандартів та зрозумійте важливість того, щоб включити їх у вашу роботу. Такі продукти, як Adobe Photoshop, випущені ще у 1990-х роках, і Google Gmail, випущені в середині 2000-х років – це лише деякі з найпопулярніших продуктів, які демонструють це важливе правило. Ця стаття розповість, як розпізнавати послідовність і стандарти та пояснить, чому вони важливі в дизайні інтерфейсу користувача (User Interface Design, UI Дизайн).

Вік і колір

Точна естетика, яку вони вибирають, залежить від них, але основні «правила» або необхідність відповідати очікуванням користувачів - це те, що дизайнери ігнорують на свій страх і ризик. Project manager в IT – це людина, яка допомагає створювати успішні проєкти і запускати їх вчасно. Розповідаємо, як стати менеджером проєктів і які навички для цього потрібні. Далі розгляньте свій колірний круг і схеми, згадані вище.

Дослідження в UI-дизайні

У всіх описаних випадках дослідження допомагають дизайнерам при фінальному прийнятті рішень. Однак інформація, яку шукають UI – та UX-дизайнери, сильно відрізняється. Це відмінний досвід, який допоможе знайти у вашому навчанні/роботі недоліки та упущення. Переказ нещодавно здобутих знань допоможе закріпити матеріал. Ефективне управління часом є однією з ключових навичок, необхідних айтішникам для успішної роботи в швидкому та динамічному світі інформаційних технологій.

Альтернативні інструменти якісних досліджень

Почала з з'ясування, яка спеціалізація цікавить мене найбільше. Мені подобається продумувати концепцію того, як продукт працює з користувачами, робити інтерфейс зручним, аналізувати, тестувати і працювати над візуальною частиною дизайну. Отже, я прийшла до висновку, що хочу бути UX/UI-дизайнером. Якось я мав нагоду певний час працювати в компанії, що розробляла продукт і мала запустити його за певний час.

Дослідження в UI-дизайні

Наступною стадією було створення Низьких і Високоточних каркасів. По-перше, я використовувала тільки листки паперу, щоб зрозуміти, які основні елементи повинні бути на вікні. А потім створила прості начерки за допомогою графічних інструментів, таких як photoshop і paint.

Приміром, стиль буде доречний для портфоліо або для концептуального бренду, сайту з гарячими темами, адже дизайн допомагає привертати багато уваги до себе. Як приклад можна ознайомитися з платформою Plain Form, яка експериментувала з цим стилем. Сучасний користувач має великий досвід роботи з додатками і сайтами, усередині яких їм слід постійно проводити вакансія UX/UI Designer віддалено прокрутку вниз. Однак сторінки можуть не тільки рухати вниз, а й по глибині або по осі Z. За допомогою занурювальної прокрутки можна додати чудовий зоровий ефект, який додає напрямок у тренди 2024 року під час роботи з користувацьким інтерфейсом. Це стосується не тільки вибраних вами термінів, а й тону, в якому ви передаєте повідомлення.

Дослідження можуть свідчити, що люди віддають перевагу окресленим значкам, а не сміливим фігурам. Це візуальна стенограма, з якою людям комфортно і подобається. Потім дизайнери інтерфейсу могли б добре використати цей урок. Якщо UX-дизайнер вирішить зробити щось інше, у нього повинна бути дуже вагома причина, тому що порушення очікуваної поведінки, ймовірно, змусить людей часто робити неправильні дії.

Примітки[ред. ред. код]

Тобто, завдання дизайнера-початківця — максимально проявити логіку своїх дій, показати хід думок та довести чому саме таке рішення він обрав у роботі над проєктом. Двох розгорнутих кейсів з їх деталізованим розбором достатньо, щоб привернути увагу рекрутера чи замовника. Розмістити свої роботи можна на Dribbble чи Behance або створити сайт за допомогою Readymag, Notion та додати туди напрацювання. Користувачі схильні застосовувати правила, які вони зазнали на своєму досвіді за межами вашого сайту або продукту, приносячи набір власних очікувань. Знаючи це, ми повинні пам’ятати про те, чи ми викликаємо плутанину та відчуження, коли відхиляємося від стандартів та угод дизайну.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir