Project-менеджер: все про професію від навичок до зарплати

Якщо ви не можете розповісти на зідзвоні, чим займається команда, та проговорити scope робіт — далі інтерв’ю з рекрутером ви не зайдете. У експерта понад п’ять років досвіду в проєкт-менеджменті. Також Володимир заснував і викладає в онлайн-школі Solovay, де можна пройти курс Basic Project Management. Студенти Solovay School працюють у SoftServe, Intellias, KindGeek та інших великих IT-компаніях.

«Вправний менеджер може бути однаково продуктивним як в IT, так і, наприклад, в управлінні супермаркетом або будівництві. Такі приклади є навіть серед моїх колег», — ділиться Поліна Приходько, Project Manager в ЕРАМ. Ми попросили Поліну розповісти про те, чим займається менеджер проєктів у галузі ІТ, як виглядає її типовий робочий день, та які вимоги висувають зараз до РМ-ів. У деяких компаніях навіть на основі критерію досвідченості вибудовують градацію для професії project manager та положення в ієрархії компанії. Різносторонній досвід та компетенції проджект-менеджера допомагають компаніям долати складності проекту та впевнено рухатися вперед до результату. Project Manager багато комунікує (у тому числі і з продактом) на всіх етапах проєкту, відповідає за якість та стежить за термінами, координує роботу команди, мотивує її.

Поскаржитись на коментар

Єдине, що вона знала, потрібно розробити платформу для рітейлу елітних брендів. Продакт розвиває продукт, маркетолог – виводить його на ринок. Але щоб продукт ріс і просувався, спочатку необхідно організувати процеси. Він же стежить і за тим, щоби фічі випускалися https://wizardsdev.com/ якісними, вчасно і в рамках бюджету. В цей день у всьому світі звучать слова подяки на адресу менеджерів проектів за їх внесок в розвиток it, бізнесу, держав, в соціальній та інших сферах життя людства. Добре, коли РМ-початківець поруч має ментора.

  • Дякую за статтю.Було б кльово,якби автори статті ще поділились цікавими джерелами,які,на їх думку,допоможуть легко відповідати на ці питання.
  • Кожного дня разом із продакт-овнером (менеджером) та командою ти в режимі реального часу слідкуватимеш за метриками, на які впливає розроблення.
  • Правда, деякі з проєктів були не в активній стадії розробки, а на підтримці.
  • Наприклад, ви почнете працювати зі спеціальними завданнями, складнішими та високооплачуваними.
  • Управління стейкхолдерами46.Які є стратегії роботи зі стейкхолдерами?
  • Так, терміни на проєкті можуть бути дуже стислими, але потрібно організувати роботу так, щоб не втратити людей із команди.

Тому такі фахівці потрібні не тільки в IT, а й у маркетингу, освіті, медицині та інших галузях. У матеріалі розповідаємо, хто такий Project Manager, що входить до його обов’язків і як стати PM вже найближчим часом. Якщо ви ще не готові скласти PMP® іспит, спробуйте пройти сертифікаційний іспит з управління проектами. CAPM® Сертифікація ідеально підходить для менш досвідчених людей, які мають невеликий досвід управління проектами, але хотіли б продовжити цю кар'єру в майбутньому. Отримання цього сертифіката допоможе вам довести свою прихильність до цієї професії, незважаючи на те, що у вас ще недостатньо досвіду роботи.

Задачі та обов’язки менеджера проєктів

Часто в компаніях проект виконує кілька людей. В IT разом програмісти і тестувальники, над текстами в інтернеті працюють копірайтери, дизайнери, SMM-ники і маркетологи. На проекті можуть бути як 5, так і 50 фахівців. Це посередник між платформами, який інтегрує в себе кілька сервісів. У Click up Project manager знайде відповідні шаблони, канбан-дошки та календарі. Матиме можливість вмикати та вимикати доповнення для аналітики, постановки завдань і спілкування.

хто такий Project Manager

Якщо ви серед них, тоді регулярно переглядайте розділ вакансій безпосередньо на їх сайтах, а також сторінки в соцмережах. Робота Project Manager пов’язана безпосередньо із процесом розробки/оновлення/покращення цього продукту, організацією та контролем всіх необхідних етапів. Крім стандартних обов’язків менеджера проєкту, фахівець часто усуває розбіжності між думками членів команди, знає проблеми як співробітників, так і клієнтів. Чи задовольнить клієнта проєкт, багато в чому залежить саме від роботи проєкт-менеджера.

Вас зацікавила професія «Project-менеджер»?

Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять. Розповідаємо про те, як писати ділові листи.

Наведіть приклад, коли ви керували очікуваннями. Професія дата-аналітика стає дедалі популярнішою. У нашій статті розповідаємо про особливості, плюси, мінуси та перспективи цієї роботи. Курси та безплатні марафони з дата-аналітики від GoIT. ► Розуміння Agile принципів та досвід у застосуванні його фреймворків.

Що таке Project Management та навіщо потрібні PM-и?

Думаю, що їхня модель надто швидко вийшла на ринок і проводила занадто агресивну політику, в результаті вони не стали комерційно успішними. Ця платформа є на ринку, але не має того глобального масштабу, який міг би бути. Та все одно робота з цим продуктом була дуже цікавою, це був гарний досвід.

хто такий Project Manager

Обов’язковою компетенцією для старту є soft skills. Кожного дня ти будеш працювати з людьми з різними характерами, з різним професійним бекграундом. Тому якщо ти прагнеш стати project manager, вакансія Middle Project Manager то найперше, на що треба звертати увагу — навички комунікації. Приблизно 80–90% робочого часу доведеться вести усну та письмову комунікацію з керівником, командою, колегами, замовниками.

Project manager в IT – це людина, яка допомагає створювати успішні проєкти і запускати їх вчасно. Розповідаємо, як стати менеджером проєктів і які навички для цього потрібні. Онлайн-курси Project manager з нуля від GoIT. Спершу треба зрозуміти, що ви хочете стати Project Manager тому, що ця робота вам дійсно підходить.

Вчимо ставити завдання в таск-трекерах, перевіряти макети, презентувати роботу клієнту і покращувати продукт. Аналіз ризиків — ще одне завдання хорошого проектного менеджера. Заздалегідь проаналізувавши загрози, співробітники впевнені — робота йде стабільно і на результат.

Бюджет визначає прибуток та вартість проєкту для компанії. Будь-яке збільшення суми, необхідної для роботи, потрібно обґрунтувати замовнику, а прогноз прибутку потребує якісної, деталізованої аналітики. Варіант для тих, хто не хоче витрачати на старт кар’єри роки — курси проєкт-менеджера. На них ви отримаєте необхідну теорію та освоїте робочі програми, потрібні IT-ринку. Наприклад, можна пройти курс PMI-ACP на Udemy, програму Google Project Manager від Google чи повчитися в сеніорних PM’ів із SoftServe у Solovay School.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir